Selkar – zaległości w płatnościach

5 listopada 2014

Ostatnio zgłasza się do mnie wielu wydawców, z którymi miałem okazję współpracować w ramach PP Selkar. Skarżą się oni na brak płatności za wystawiane przez nich rachunki i faktury na swoje zarobki w tym PP. Czy Wy też macie takie problemy?

Sam niestety również jestem w niezbyt przyjemnej sytuacji jeżeli chodzi o te księgarnię. Mam już 2 wyroki sądu skazujące Selkar na opłacenie moich zaległych faktur za prowadzenie ich programu partnerskiego (jeszcze z 2013 roku!). Niestety właściciel księgarni, Michał Stypułkowski, unika jakiekolwiek kontaktu, od dawna nie odbiera telefonu. Słyszałem, że więcej jest osób w podobnej sytuacji jak ja..

Kategorie i tagi

Kategorie: Programy partnerskie

Komentarze:

 • leszek napisał(a):
  29 listopada 2014 o 11:10

  Witam
  Mam problem z Selkarem od 2013. Niezapłacona duża prowizja. Pisałem do Ciebie o tym jak byłeś jeszcze w Selkarze od tych spraw Niestety nic się nie zmieniło. Zrezygnowałem z sądu bo moje nerwy są ważniejsze niż ich pieniądze. Obecnie dalej działam i wypłacam po 200zł. Już raz dostałem wypłatę. Wypłacam małe sumy. Źle traktują swoich partnerów, a to błąd, bo dzięki nam mogą przetrwać. Nie rozumiem ich działań zwłaszcza w takiej branży.
  W ogóle widzę że PP w większości mają w nosie swoich partnerów.
  Pozdrawiam

 • Maciek Nowowiejski napisał(a):
  1 grudnia 2014 o 18:47

  Tak, pamiętam Twoją oczekującą wypłatę. Dalej nie została zrealizowana? Na Twoim miejscu zacząłbym się o nią upominać i jeśli nic się nie zmieni, poszedłbym do sądu. Jeśli sam tego nie dopilnujesz, raczej nie zobaczysz pieniędzy, a z tego, co pamiętam, mówimy o kwocie większej niż kilka złotych.
  To nie jest tak, że PP mają w nosie partnerów. Zdarza się oczywiście, że firmy traktują PP tylko i wyłącznie jako środek do zarobienia jak największej kasy i totalnie nie interesuje ich los partnerów. Właśnie tak wyglądało to przez ostatni rok w Selkarze i m.in. dlatego postanowiłem zakończyć z nimi współpracę. Jest jednak wiele programów partnerskich, które rozumieją, że PP można dobrze rozwinąć tylko przy obopólnej satysfakcji. Opinia i podejście partnerów są najważniejsze i zawsze staram się wychodzić z tego założenia we wszystkich PP, które prowadzę.

 • Marcin napisał(a):
  10 grudnia 2014 o 13:47

  Bardzo nieprzyjemna sytuacja z tym Selkarem… Powinni się starać o zachowanie dobrego imienia a tutaj co – już któryś raz słyszę, że nie wypłacają pieniędzy, że ludzie na swoją należność muszą czekać bardzo długo. Powinien ktoś się tym porządnie zająć, bo widzę tutaj niezły bałagan, naprawdę. Dobrze, że ja nie mam takiego problemu.

 • tomekprusik napisał(a):
  22 grudnia 2014 o 23:36

  szkoda że mają takie sytuacje miejsce, aż się łapie dużą wątpliwość do współpracy w ramach programów partnerskich

 • Mirella napisał(a):
  9 stycznia 2015 o 10:42

  Sama (na szczęście chyba) akurat z tego programu nie korzystam, ale kilku znajomych tak i też właśnie narzekają, że nie mają żadnych i informacji i pieniędzy od Selkar. A wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka, ze firma godna zaufania, solidna, a tu taki PR-owski samobój. Maciej, a u Ciebie też nadal zero odzewu z ich strony?

 • Darek napisał(a):
  20 stycznia 2015 o 16:32

  Ja też miałem podobny problem w 2013 roku, ale w 2014, było już wszystko ok. W ciągu ostatniego roku realizowałem kilka wypłat bez żadnych problemów.
  Jedyny minus jest taki, że prowizje nieco się zmniejszyły :(.

 • Maciek Nowowiejski napisał(a):
  26 stycznia 2015 o 16:31

  Szkoda, że nie chcą oddać zaległości z 2013 roku. Zobaczymy jak sobie poradzi komornik.

 • Krzysztof napisał(a):
  27 lutego 2015 o 14:45

  Każdy program do zarabiania w internecie prędzej, czy później będzie miał problemy tego typu, ponieważ jeśli znajdzie się w nim za dużo użytkowników, a wszyscy chca kasę bo coś zarobili to albo trzeba wydłużyć okres wypłaty wynagrodzenia albo dac sobie spokój i na przykład podwyżyć próg wypłaty. Inaczej dany program na pewno upadnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam