Metoda oferty horyzontalna – zacznij tworzyć wielkie kampanie promocyjne

19 listopada 2011

Metoda horyzontalnaMiałem ostatnio bardzo dużo pracy, do tego doszedł wyjazd za granicę na długi weekend i nie miałem przez to czasu na wiele czynności, które wykonuje na co dzień. Jedną z nich jest odbieranie poczty z jednego z moich adresów e-mail, na który dostaję przede wszystkim wiadomości z kilku różnych, moim zdaniem najciekawszych, newsletterów. Jednym z osób, które się ze mną w ten sposób komunikują jest Piotr Michalak, jeden z najlepszych marketingowców w Polsce. Zaprosił mnie on do obejrzenia nagrania dotyczącego Metody Oferty Horyzontalnej (nazywanej przez niego Zmasowanym Atakiem). Bardzo się cieszę, że w ten sobotni poranek udało mi się wygospodarować trochę czasu, by obejrzeć to około 25-minutowe nagranie i mam nadzieję, że Tobie też się to uda.

Piotr tłumaczy w tym nagraniu, na czym polega Metoda Oferty Horyzontalnej, podaje przykłady, jak była ona wykorzystywana zarówno na rynkach zagranicznych, jak i polskich, prezentuje jakie zyski przynosiła osobom, które ją wykorzystały oraz sugeruje, jak można ją wykorzystać do tworzenia wielkich kampanii promocyjnych.

By zachęcić Cię do obejrzenia tego nagrania, chciałbym Ci podać kilka przykładów wykorzystania Metody Oferty Horyzontalnej:

 • Internetowy MilionerPiotr Majewski – sprzedaż szkolenia na ponad 100 tys. zł w ciągu kilku dni,
 • System Produkcji PieniędzyPiotr Michalak – sprzedaż szkolenia na ponad 125 tys. zł w ciągu kilku dni,
 • Ekspert 2.0Paweł Danielewski – sprzedaż szkolenia na ponad 100 tys. zł w ciągu kilku dni.

Dodam jeszcze, że pierwszą osobą z branży internetowej, która opisała tą metodę był Jeff Walker, który stworzył szkolenie „Product Launch Formula„. Jeff Walker sprzedał szkoleń z tej serii aż na 20 mln $.

Czy te liczby Cię zainteresowały? Zapraszam do obejrzenia nagrania video w dwóch częściach.

1 część nagrania „Oferta Horyzontalna

2 część nagrania „Oferta Horyzontalna„:

 

Komentarze:

 • Karol napisał(a):
  20 listopada 2011 o 02:21

  Dzięki Maciek za zwrócenie uwagi na to nagranie. Też lubię czytać newsletter Piotra Michalaka, ale to nagranie o Ofercie Horyzontalnej jakoś mi umknęło. Piotr jest człowiekiem, który w wykonywaną pracę wkłada całe swoje serce i daje nam bardzo dużo wartościowych wskazówek, z których najważniejsza to ta, by przede wszystkim nieść ludziom szczerą prawdziwą pomoc, a pieniądze przyjdą wcześniej czy później. Główną osią zmasowanego ataku jest przecież zbadanie potrzeb potencjalnych klientów.

  Piotrek jest żywym przykładem, że da się zarobić duże pieniądze w e-biznesie, tylko trzeba to robić z głową.

  Jeszcze raz dziękuję Ci za zwrócenie uwagi na to inspirujące nagranie.

  Pozdrawiam

  Karol Gowkielewicz

 • Michał | Marketing internetowy napisał(a):
  7 grudnia 2011 o 10:23

  Piotr Michalak robi świetną robotę. Osobiście bym go porównał do polskiego Franka Kerna – e-maile od obu z nich czytam (albo raczej: oglądam) z wielkim zainteresowaniem. Warto zapisać się na ich newslettery choćby po to, żeby dostawać informacje o takich nagraniach jak powyższe. Naprawdę dużo można się nauczyć.

 • Maciek Nowowiejski napisał(a):
  12 grudnia 2011 o 11:29

  Karolu, cieszę się, że mogłem pomóc. Zgadzam się, ze wszystkim, co napisałeś w 100% 🙂
  Michał, Piotr rzeczywiście robi kawał dobrej roboty i również uważam, że warto śledzić jego działania. Można się od niego bardzo dużo nauczyć. Niewiele jest w Polsce osób z tak rozległą wiedzą na temat marketingu, które chciałyby się nią dzielić w tak ciekawy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam