Darmowe szkolenie: Jak stworzyć prywatną armię wiernych partnerów?

4 listopada 2011

Miasto SzkoleńJako partner Programu Partnerskiego Miasta Szkoleń, właśnie otrzymałem e-maila z informacją, że Marek Olejniczak wraz z Łukaszem Jarzembowskim, przeprowadzą 7 listopada 2011 (poniedziałek) o godzinie 20.00 kolejne darmowe szkolenie. Nosi ono nazwę: Jak stworzyć prywatną armię wiernych partnerów?

Szkolenie promowane jest tekstem: Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, że nagle jednego dnia wszyscy Internetowi marketerzy zaczynają promować jeden produkt/usługę? Dlaczego Twoi znajomi przesyłają ci linki partnerskie, próbując cię namówić na kupno właśnie TEGO a nie INNEGO produktu czy usługi?

Niektórzy mogą dalej nie wiedzieć, o czym ono będzie, więc już wyjaśniam. Szkolenie będzie poświęcone temu, jak przekonać partnerów (zarówno tych mniejszych, jak i tych najlepszych w Polsce) do promowania Twoich produktów czy bezpośrednio Ciebie, przez Twój program partnerski. Okazuje się bowiem, że samo zaproponowanie wysokich prowizji partnerskich, przy tak dużej gamie konkurencyjnych programów partnerskich do wyboru, nie wystarcza. A co jest niezbędne? Dowiesz się właśnie na tym szkoleniu.

Radzę się pośpieszyć, bo szkolenie będzie darmowe, tylko dla 500 osób, które będą na szkoleniu. Później zostanie udostępnione również nagranie ze szkolenia, ale będzie ono już płatne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam