Koniec współpracy z Selkarem

1 września 2014

Muszę przyznać, że w tym roku zaniedbałem bloga. Od dawna nie udostępniałem nowych wpisów. Wynika to jednak z faktu, iż dużo się w tym roku u mnie zmieniało, także w kwestiach zawodowych.

Największą zmianą jest to, że z dniem 1 czerwca zakończyłem współpracę z księgarnią Selkar, dla której przez 5 lat prowadziłem program partnerski. Niestety, jak pewno część z Was wie, współpraca z tym sklepem od dłuższego czasu stała się wręcz niemożliwa. Sam zostałem zmuszony do założenia 2 spraw w sądzie i liczę, że uda mi się w ten sposób uzyskać opłacenie kilku zaległych faktur jeszcze z tamtego roku. 

W ostatnich miesiącach skupiłem się natomiast na rozwijaniu Programu Partnerskiego FunHub.pl, który w swojej ofercie posiada gry MMO. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ta branża i widzę w niej bardzo duży potencjał. Działam w tej tematyce także na rynkach zagranicznych, często lepiej rozwiniętych niż Polski, więc wiem, jak dużo jeszcze przed nami.

O ile wszystko dobrze pójdzie, w najbliższym czasie powinienem mieć dla Was ciekawą ofertę współpracy. Proszę jednak o trochę cierpliwości i zapewniam, że jak tylko będę gotowy, od razu umieszczę tę informację na blogu.

Tymczasem przepraszam za brak regularnego prowadzenia bloga i zapewniam, że postaram się w tej kwestii poprawić 🙂

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam