Money2Money – konkurencyjny program afiliacyjny

18 grudnia 2013

Money2MoneyMoney2Money (http://www.money2money.com.pl/) to jeden z najstarszych programów afiliacyjnych dostępnych na polskim rynku należący do Grupy Money.pl, wydawcy m.in. największego medium biznesowego w polskim internecie, Money.pl.

M2M w sieci ukazał się w 2004 roku i od tego czasu pozwala zarabiać swoim uczestnikom (afiliantom) na polecaniu różnych produktów, głównie finansowych. Przez ostatnie 10 lat program był nieustannie rozwijany, pod względem: funkcjonalnym, produktowym, prowizyjnym. W M2M szczególny nacisk kładzie się na to, by stawki prowizyjne proponowane afiliantom były jak najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne.

Money2Money – jak działa program?

Money2Money jest pośrednikiem między instytucjami chcącymi polecać swoje produkty w sieci a internautami, którzy na tym polecaniu chcą zarobić.

Aby rozpocząć pracę w Money2Money, nie trzeba być specjalistą w dziedzinie sprzedaży internetowej. Program partnerski oferuje wsparcie merytoryczne i techniczne zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie jej trwania. Każdy Partner już po rejestracji otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w bazie produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. W przypadku, gdy Partner nie posiada własnej strony internetowej, program Money2Money zapewnia jej gotowy szablon.

Jak więc zacząć?

Wystarczy wykonać online 3 proste czynności:

 1. Zarejestrować się na stronie głównej programu
 2. Odebrać umowę przesłaną na podany w trakcie rejestracji e-mail.
 3. Zacząć polecać produkty.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do programu każdy jego uczestnik otrzymuje indywidualny panel, w którym ma pełną, stale aktualizowaną listę produktów możliwych do polecenia. Widzi tam też swoje aktualne wyniki finansowe oraz każdą akcję, jaką jego klienci z polecanymi przez niego produktami wykonali.

Ile można w M2M zarobić?

Tak naprawdę wysokość wynagrodzenia zależy głównie od jednego, kluczowego czynnika
– zaangażowania Partnera. Rekordzista M2M zarobił w ciągu miesiąca ponad 140 tys. zł. I nie był to wynik odosobniony. W ciągu ostatnich 10 lat członkowie M2M wielokrotnie uzyskiwali tak wysokie wyniki.

Są 3 główne sytuacje, które pozwalają zarabiać w M2M:

 • wysłanie przez klientów afilianta wniosku do instytucji partnerskich,
 • sprzedaż produktów i usług instytucji partnerskich,
 • polecenia programu nowym Użytkownikom (member get member).

Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną do programu kolejne możliwości zarobkowania.

Kategorie i tagi

Kategorie: Programy partnerskie, Sieci afiliacyjne

Komentarze:

 • Jacek Pastuszko napisał(a):
  20 grudnia 2013 o 23:05

  Witam,
  Program rzeczywiście wygląda ciekawie. Przyznam się szczerze, że wcześniej o nim nie słyszałem.
  Myślę, że prowadząc bloga i mając ruch na stronie warto wykorzystać możliwości jakie dają programy partnerskie. Ludzie wchodzą na nasz serwis, klikają w bannery a my zarabiamy pieniądze.
  Pozdrawiam,
  Jacek Pastuszko

 • Rafal Gierok napisał(a):
  28 maja 2014 o 08:38

  Witam,
  Programy partnerskie to na dzień dzisiejszy chyba najlepszy sposób aby zarabiać w sieci. Jest to jedyna dziedzina w której całkowicie przeciętna osoba może osiągać nieprzeciętne wyniki. Teoretycznie każda osoba może zacząć zarabiać na programach partnerskich ważne aby firma z którą współpracujemy wspierała nas (szkolenia, materiały promocyjne) w początkowej fazie naszej działalności.

 • Kuba napisał(a):
  17 lipca 2014 o 14:52

  Polecam zarabianie z Money2Money, są wypłacalni, mają najlepsze stawki i dają zarobić każdemu, nawet gdy nie posiadasz swojej strony internetowej. Można sprzedawać produkty, z których korzysta każdy, budować pasywny dochód.

 • MarekCzaronta napisał(a):
  24 września 2014 o 13:07

  Bardzo ciekawy program. Tylko jakoś nie potrafię w to uwierzyć, że tyle się da na tym zarobić.

 • Karol napisał(a):
  10 lutego 2015 o 13:57

  Zaczynam zastanawiać się, czy nie zacząć zarabiać w ten właśnie sposób… Ale z drugiej strony boję się trochę, bo nie można powiedzieć, że to jest pewny zarobek. Raz próbowałem już z innym produktem i nie wyszło mi to niestety najlepiej. Ale okej, czuję się zmotywowany do tego, żeby spróbować raz jeszcze.

 • Michał-28 napisał(a):
  8 marca 2015 o 10:38

  Czy m2m nadal działa i opłaca się w nim zarejestrować? Przyznam, że z opisu program prezentuje się bardzo ciekawie. Zastanawiam się, jak wygląda wypłacalność przy takich „niezłych” zarobkach – 140 tysięcy robi ogromne wrażenie. Dajcie znać, czy jeszcze ktoś korzysta i warto. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Maciek Nowowiejski napisał(a):
  10 marca 2015 o 15:17

  Tak, m2m nie tylko dalej działa, ale też cały czas się rozwija. Program ten należy do money.pl, więc na pewno za szybko się to nie zmieni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam