Money2Money – konkurencyjny program afiliacyjny

18 grudnia 2013

Money2MoneyMoney2Money (http://www.money2money.com.pl/) to jeden z najstarszych programów afiliacyjnych dostępnych na polskim rynku należący do Grupy Money.pl, wydawcy m.in. największego medium biznesowego w polskim internecie, Money.pl.

M2M w sieci ukazał się w 2004 roku i od tego czasu pozwala zarabiać swoim uczestnikom (afiliantom) na polecaniu różnych produktów, głównie finansowych. Przez ostatnie 10 lat program był nieustannie rozwijany, pod względem: funkcjonalnym, produktowym, prowizyjnym. W M2M szczególny nacisk kładzie się na to, by stawki prowizyjne proponowane afiliantom były jak najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne.

Money2Money – jak działa program?

Money2Money jest pośrednikiem między instytucjami chcącymi polecać swoje produkty w sieci a internautami, którzy na tym polecaniu chcą zarobić.

Aby rozpocząć pracę w Money2Money, nie trzeba być specjalistą w dziedzinie sprzedaży internetowej. Program partnerski oferuje wsparcie merytoryczne i techniczne zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie jej trwania. Każdy Partner już po rejestracji otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w bazie produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. W przypadku, gdy Partner nie posiada własnej strony internetowej, program Money2Money zapewnia jej gotowy szablon.

Jak więc zacząć?

Wystarczy wykonać online 3 proste czynności:

  1. Zarejestrować się na stronie głównej programu
  2. Odebrać umowę przesłaną na podany w trakcie rejestracji e-mail.
  3. Zacząć polecać produkty.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do programu każdy jego uczestnik otrzymuje indywidualny panel, w którym ma pełną, stale aktualizowaną listę produktów możliwych do polecenia. Widzi tam też swoje aktualne wyniki finansowe oraz każdą akcję, jaką jego klienci z polecanymi przez niego produktami wykonali.

Ile można w M2M zarobić?

Tak naprawdę wysokość wynagrodzenia zależy głównie od jednego, kluczowego czynnika
– zaangażowania Partnera. Rekordzista M2M zarobił w ciągu miesiąca ponad 140 tys. zł. I nie był to wynik odosobniony. W ciągu ostatnich 10 lat członkowie M2M wielokrotnie uzyskiwali tak wysokie wyniki.

Są 3 główne sytuacje, które pozwalają zarabiać w M2M:

  • wysłanie przez klientów afilianta wniosku do instytucji partnerskich,
  • sprzedaż produktów i usług instytucji partnerskich,
  • polecenia programu nowym Użytkownikom (member get member).

Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną do programu kolejne możliwości zarobkowania.

Kategorie i tagi

Kategorie: Programy partnerskie, Sieci afiliacyjne

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam