Jak zarabiać więcej w programach partnerskich?

10 grudnia 2012

Jak zarabiać więcej w programach partnerskich?W ostatnich 2 wpisach informowałem o możliwościach zwiększenia swoich zarobków w programach partnerskich w ostatnich miesiącach roku kalendarzowego. W pierwszym z nich pisałem o tym, że na przełomie listopada i grudnia znacznie rosną obroty sklepów internetowych, a więc także zarobki partnerów w programach partnerskich. Potwierdzały to załączone przeze mnie wykres i tabelka obrazujące tendencję wzrostową zarobków partnerskich w PP Selkar. Również tym razem chciałbym przedstawić analogiczne dane z uwzględnieniem ostatnich 6 tygodni.

Zarobki partnerów PP Selkar

Na wykresie widać ponad 100% wzrost zarobków partnerskich w ubiegłym tygodniu w porównaniu do poprzedniego, który i tak był jednym z najlepszych w historii. A tak dokładnie wyglądały zarobki partnerów PP Selkar:

Zarobki partnerów PP Selkar

2585,66 zł w jeden dzień!

W ostatnim wpisie, z kolei, pisałem o Dniu Darmowej Dostawy i świetnej możliwości zwiększenia swoich zarobków. Okazuje się, że część partnerów PP Selkar skorzystała z mojej rady, bo samego 3 grudnia 2012 zarobili w sumie aż 2585,66 zł. Podkreślam, że był to tylko jeden dzień!

Cieszę się, że moje rady się sprawdzają i część partnerów z tego korzysta. Oby tak dalej!

Komentarze:

 • Igor napisał(a):
  17 grudnia 2012 o 14:48

  Witam.
  Jaki program partnerski poleca Pan dla strony ogłoszeniowej?
  To trochę niewygodna strona i trudno do niej dobrać tematykę pp.
  Próbowałem programy finansowe z bankiera i netsales. Pomimo 1000 unikalnych dziennie strona na tych programach nie zarobiła nic.

  Jest na niej aktualnie Adsense ale chciałbym wierzyć że można na niej zarobić więcej niż parę centów na klikach.

 • Maciek Nowowiejski napisał(a):
  8 stycznia 2013 o 20:55

  Igorze, dużo zależy od jakości (także źródeł) ruchu oraz rozmieszczenia reklam. Trudno jest więc jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
  Skoro jest to strona z ogłoszeniami, to zakładam, że obejmuje wiele tematów. Postaraj się dopasować reklamy do poszczególnych podstron, np. tam, gdzie są ogłoszenia z książkami – daj reklamy książek.

 • Nikodem napisał(a):
  21 lutego 2013 o 09:27

  Można liczyć na najnowsze dane? Jak zarobki kształtują się w pierwszych miesiącach nowego roku? To byłoby niezwykle ciekawe. Czy po grudniowym boomie teraz nastąpiła stagnacja? A może nadal zarobki rosną?

 • Marcin napisał(a):
  10 czerwca 2014 o 23:27

  A jednak te programy partnerskie coś dają. Dotychczas uważałam, że takie zabiegi to dobre mydlenie oczu. A tu proszę jednak coś da się ugrać. Może można by było uzyskać radę w której branży na programach partnerskich się wychodzi? 🙂

 • Maciek Nowowiejski napisał(a):
  1 września 2014 o 16:54

  W każdym prawidłowo zarządzanym PP można dobrze zarabiać – zależy czy masz sposób na skuteczną reklamę trafiającą do odpowiednich użytkowników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam