Chcesz mieć skuteczną sieć afiliacyjną lub program partnerski?

8 marca 2019

Skuteczna Sieć Afiliacyjna

Planujesz uruchomić nową sieć afiliacyjną lub program partnerski dla swojego sklepu czy usług? Nie wiesz jakie warunki będą atrakcyjne dla wydawców? Potrzebujesz regulaminu, umów oraz informacji o sposobie rozliczenia z wydawcami? A może masz już uruchomiony program partnerski lub sieć afiliacyjną, ale czujesz, że wyniki powinny być lepsze? Zgłoś się do mnie. Chętnie pomogę 🙂

Zbudowałem od podstaw, a następie także zarządzałem kilkoma bardzo skutecznymi programami partnerskimi. Teraz chętnie wykorzystam swoje doświadczenia przy nowych ambitnych projektach.

Startujesz z PP lub siecią afiliacyjną?

Każda osoba, która prowadzi swoją działalność w internecie prędzej czy później postawi sobie pytanie: Czy warto wykorzystać marketing afiliacyjny w celu dotarcia do nowych klientów? Mam tu na myśli nie tylko sklepy internetowe, ale także osoby, które świadczą w internecie różnego rodzaju usługi. Zaczynając od dostawcy hostingu, poprzez projektanta stron internetowych, a kończąc na pani, która na zamówienie szyje ekologiczne torebki. Każdy może skorzystać z tej formy promocji internetowej.

Największą zaletą skorzystania z programu partnerskiego lub sieci afiliacyjnej jest to, że płacisz tylko za konkretne efekty. Jeśli np. chcesz pozyskać nowych klientów do swojego sklepu internetowego, możesz płacić swoim wydawcom procent od transakcji, które wykonają poleceni przez nich klienci. W ten sposób płacisz za reklamę tylko wtedy, kiedy jest ona skuteczna.

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz uruchomić swój program partnerski, lub od razu nawet całą sieć afiliacyjną, zgłoś się do mnie. Pomogę Ci w przygotowaniu warunków, niezbędnych materiałów i ogólnym starcie działalności. Możesz liczyć na wykorzystanie mojego doświadczenia do
przygotowania i ustalenia takich kwestii jak:

  • Rodzaje rozliczeń (CPL, CPI, CPM, CPC, CPA, CPS)
  • Rodzaje prowizji (prowizja bezpośrednia, wieczna, prowizje 2 poziomu)
  • Dokumenty (Regulamin, Polityka Prywatności, umowy, rachunki, wzory faktur)
  • Materiały dla wydawców (informacje o PP / sieci, FAQ, „Jak to działa?”, kreacje reklamowe, opisy / teksty reklamowe)
  • Kanały w social media (FB, Twitter, Instagram)
  • Materiały do reklamy PP / sieci

Zbudowałem od podstaw, a następie także zarządzałem kilkoma bardzo skutecznymi programami partnerskimi. Chciałbym wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie przy nowych, ciekawych projektach.

Masz PP lub sieć afiliacyjną?

Prowadzisz od dłuższego czasu sieć afiliacyjną lub program partnerski, ale czujesz, że wyniki powinny być znacznie lepsze? Zgłoś się do mnie, a przygotuję Ci audyt, w którym wskażę największe problemy, które napotykają Twoi wydawcy, a także wskażę Ci kierunki rozwoju m.in. wskazując jak poprawić istniejące błędy, jakie funkcje i narzędzia dodać, by wydawcy mogli skuteczniej działać.

Potrzebujesz managera?

A może potrzebujesz kogoś kto weźmie Twoją sieć lub program pod swoje skrzydła i poprowadzi go tak, by przynosił efekty, jakich oczekujesz?

Jeśli masz jakieś pytania lub propozycje, zapraszam do kontaktu ze mną przez formularz kontaktowy na stronie „Kontakt”. Pamiętaj, żadne pytanie nie jest głupie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam