Wakacyjny Konkurs dla Partnerów 2012

15 czerwca 2012

Wakacyjny Konkurs dla Partnerów 2011Zbliżają się wakacje, więc pora na…Wakacyjny Konkurs dla Partnerów w Programie Partnerskim Selkar! By tradycji stało zadość, również w tym roku postanowiliśmy uruchomić konkurs. Tym razem podzielimy pulę nagród o wartości 1800 zł pomiędzy 40 partnerów.

Wakacyjny Konkurs dla Partnerów rozpoczyna się w poniedziałek, 18 czerwca 2012 o godz. 0.00. Konkurs będzie trwał równo dwa miesiące i zakończy się w piątek, 17 sierpnia 2012 0 godz. 23.59. Warto podkreślić, że jest to już trzecia edycja tego konkursu.

W tym roku postanowiliśmy jednak zmienić zasady konkursu, by jak najbardziej wyrównać szanse wszystkich partnerów. Klasyfikacja nie będzie odbywała się, tak jak to było w latach poprzednich, pod względem najwyższych zarobków. Tym razem postanowiliśmy nagrodzić partnerów, którym w trakcie trwania konkursu uda się najbardziej zwiększyć swoje zarobki.

Zasady konkursu

Dla każdego z partnerów wyliczyliśmy średnią wysokość miesięcznych zarobków z pierwszych 5 miesięcy 2012 roku. Pod uwagę braliśmy tylko prowizje potwierdzone.

UWAGA: Dla każdego partnera, którego średnia zarobków wynosi poniżej 50 zł miesięcznie, przyjmujemy, że ta średnia wynosi 50 zł. Wyrównuje to szanse wszystkich partnerów.

Wyliczymy wzrost procentowy zarobków każdego partnera z 1 miesiąca trwania konkursu w stosunku do średniej, a następnie zrobimy takie same obliczenia dla 2 miesiąca. Kolejnym krokiem będzie wyliczenie średniego wzrostu z tych dwóch miesięcy, czyli po prostu zsumujemy oba wyniki i podzielimy na 2.

Klasyfikacja odbędzie się na podstawie najwyższego średniego wzrostu z tych dwóch miesięcy w stosunku do średnich zarobków z miesięcy styczeń-maj 2012.

np. Partner „A” ma średnie zarobki 80 zł miesięcznie. W 1 miesiącu zarobił 100 zł, więc zanotował 25% wzrost. W 2 miesiącu zarobił 120 zł, więc zanotował 50% wzrost. Jego średni wzrost z tych dwóch miesięcy wyniesie więc 37,5%.

Więcej o konkursie

Do tej pory, konkurs zawsze wpływał na znaczny wzrost zarobków partnerów. Co ważne, zarobki te, nawet po zakończeniu konkursu pozostawały na wysokim poziomie. Można powiedzieć, że te 3 wakacyjne miesiące są dobrym momentem na stopniowe „rozpędzanie” promocji oferty księgarni Selkar przed ostatnimi 4 miesiącami roku, które wiążą się ze sprzedażą podręczników, a następnie Świętami Bożego Narodzenia.

Dodam jeszcze tylko, że postanowiliśmy na początku trwania konkursu nie udostępniać aktualnego rankingu. Mamy nadzieję, że to zmobilizuje wszystkich do aktywnej promocji i zwiększy emocje. Ranking zostanie udostępniony partnerom dopiero w drugiej fazie konkursu.

Nagrody:

NAGRODA GŁÓWNA
1 bon na książki o wartości 200 zł
2 bon na książki o wartości 180 zł
3 bon na książki o wartości 150 zł
4 bon na książki o wartości 120 zł
5 bon na książki o wartości 100 zł
6 bon na książki o wartości 90 zł
7 bon na książki o wartości 80 zł
8 bon na książki o wartości 70 zł
9 bon na książki o wartości 60 zł
10 bon na książki o wartości 50 zł
11-20 bon na książki o wartości 30 zł
21-40 bon na książki o wartości 20 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam