Program Partnerski Herbals Group

24 czerwca 2016

Program Partnerski Herbals GroupMój dobry znajomy Damian Daszkiewicz kilka dni temu poinformował mnie, że wdrożył  Program Partnerski Herbals Group dla firmy Kredens Ziołowy Sp. z o.o. Ten temat bardzo mnie zainteresował, gdyż Damian w przeszłości wdrożył i zarządzał trzema innymi programami partnerskimi (Ententa, Mapa Zdrowia i GoldenGroup).

Kredens Ziołowy

Firma Kredens Ziołowy Sp. z o.o. powstała 2 lutego roku 2015 i zajmuje się sprzedażą suplementów zdrowia. Celem firmy jest dostarczanie skutecznych suplementów, których stosowanie przynosi wymierne efekty. Z tego powodu nie znajdziesz tam setek różnych produktów, gdyż lepiej jest mieć w ofercie kilka sprawdzonych suplementów niż „iść na ilość”. Na chwilę obecną znajdziemy tam trzy produkty:

  • Błonnik Prowitalny – wspomaga oczyszczanie organizmu z zalegających złogów czyli gnijących niestrawionych resztek pokarmu w uchyłkach jelit. Współczesny człowiek jada zbyt dużo wysokoprzetworzonej żywności, która jest uboga w błonnik. Niedobór błonnika może powodować problemy z wypróżnieniem. Po kilku dniach stosowania błonnika czas trwania „posiedzenia na tronie” spada z kilkunastu minut do kilku sekund.
  • Ostropest Prowitalny – wspomaga regenerację wątroby. Ostropest jest zalecany dla osób, które chorują na wirusowe zapalenie wątroby, mają łuszczycę, mają stłuszczoną wątrobę lub po prostu chcą wzmocnić swoją wątrobę i oczyścić organizm z toksyn (dzisiejsza żywność zawiera sporo „chemii”, która nie jest obojętna dla organizmu). Jako ciekawostkę podam fakt, że Ostropest Prowitalny łagodzi objawy „choroby dnia wczorajszego”, dlatego należy go stosować tuż przed suto zakrapianymi imprezami
  • Len Prowitalny – len powleka błonę śluzową przełyku, żołądka i częściowo dwunastnicy, zmniejsza stan zapalny żołądka, łagodzi chorobę wrzodową, zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 i omega-9. Dodatkowo wzmacnia włosy i paznokcie.

Program Partnerski Herbals Group – prowizje

Program Partnerski Herbals Group oferuje prowizje: 10% lub 20% od wartości złożonego zamówienia. Gdy klient po raz pierwszy składa zamówienie, to partner otrzymuje prowizję w wysokości 20%. Za każde kolejne zamówienie tego klienta prowizja wynosi 10% (nawet jeśli już nie będzie miał w ciasteczkach zapisanego ID partnera). Ważność ciasteczek wynosi 90 dni. Dodatkowo „na dzień dobry” każdy nowy partner otrzymuje 20 złotych. Prowizja jest naliczana, gdy zamówienie zostaje przez klienta opłacone.

Drugi poziom

Możesz polecać także sam Program Partnerski Herbals Group. Prowizja za drugi poziom wynosi 10% od zarobków poleconych przez nas partnerów.

Inne zalety Programu Partnerskiego

Panel administracyjny PP jest minimalistyczny, ale funkcjonalny. Znajdziemy tam gotowe bannery, opisy produktów, zdjęcia etykiet produktów a także skrypty przydatne dla partnerów (m.in. okienko popup, skrypt do przeprowadzania testów A/B swoich mini-stronek sprzedażowych czy też darmowe narzędzie do maskowania linków partnerskich). Najbardziej spodobał mi się moduł do generowania kampanii.

Jeśli będziesz inteligentnie używał tego narzędzia, to będziesz wiedział nie tylko z jakiej strony przyszedł klient, ale również w który link (banner) na stronie kliknął.

Kampanie w Programie Partnerskim Herbals Group

Jeśli prowadzisz jakąś stronę związaną ze zdrowym stylem życia, to koniecznie musisz się zarejestrować w Programie Partnerskim Herbals Group.

Zarejestruj się w Herbals Group

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam