Program Partnerski FunHub (z grami MMO)

6 marca 2012

Program Partnerski FunHubProgram Partnerski FunHub jest pierwszym w Polsce profesjonalnym programem partnerskim z grami MMO. Przez profesjonalizm rozumiem dobrze zaprojektowany i funkcjonalny panel partnera, miłą i fachową obsługę oraz szeroki wybór gier i bardzo wysokie stawki.

W chwili, gdy piszę te słowa w Programie Partnerskim FunHub jest 12 najpopularniejszych gier, z czego 5 jest rozliczanych w modelu CPL, a 7 w CPS (revenue share):

 1. The Settlers Online – CPL 1,90 zł
 2. World of Tanks – CPL 1,60 zł
 3. Terra Militaris – CPL 2,20 zł
 4. Rappelz – CPL 4,80 zł
 5. Runes of Magic – CPL 2,50 zł
 6. Khan Wars – CPS 45%
 7. Imperium Stylu – CPS 45%
 8. Fashionstyle – CPS 45%
 9. Street Crime – CPS 45%
 10. Nemexia – CPS 45%
 11. Fragoria – CPS 40%
 12. Wawa Wars – CPS 40%

To dopiero początek! Warto podkreślić, że liczba gier będzie regularnie rosła, docelowo nawet do ponad 100 tytułów. Właściciel PP FunHub, firma Playlink, jest twórcą platformy do dystrybucji gier MMO i MMORPG. Dzięki współpracy z największymi producentami gier tego typu na całym świecie (m.in. Bigpoint, Wargaming, Gameforge) mogą oni zaproponować największy wybór gier oraz najlepsze stawki w Polsce i nie tylko. Jest to możliwe, dzięki bezpośredniej dystrybucji od producenta, bez żadnych pośredników.

Obecnie do wyboru są tylko modele CPL i CPS (revenue share), ale w przyszłości pojawią się również programy partnerskie w modelu CPC oraz CPM a także mieszane, np. CPC + CPS czy CPC + CPL.

Możesz negocjować stawki!

Jeżeli posiadasz popularny serwis www z dużą oglądalnością i możesz zapewnić wysoką skuteczność reklam, możesz negocjować stawki wynagrodzeń dla poszczególnych gier.

Zarabiaj polecając Program Partnerski FunHub

W Programie Partnerskim FunHub można zarabiać również promując sam program. Otrzymasz 10 zł za każdego aktywnego wydawcę. Warunkiem przyznania bonusu jest wygenerowanie przez poleconego wydawcę przynajmniej 5 dochodowych akcji (np. 5 leadów).

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam