Podwyższamy prowizje za Grzesiaka!

18 kwietnia 2012

Podwyższamy prowizje za Grzesiaka!Postanowiłem trochę rozkręcić Program Partnerski eMentor, którego jestem managerem. Kilka dni temu uruchomiłem pierwszą kampanię promocyjną pod nazwą „Podwyższamy prowizje za Grzesiaka!„.

Liczę, że kampania ta, nie tylko pozwoli naszym partnerom zwiększyć swoje zarobki w tym programie partnerskim, ale także zmobilizuje do aktywniejszego działania niektórych partnerów, którzy do tej pory nie zdążyli zaangażować się aktywniej w promocję nagrań video.

Przez najbliższy miesiąc (od 16 kwietnia do 15 maja 2012) podwyższamy prowizje partnerskie za produkty Mateusza Grzesiaka. W czasie trwania kampanii promocyjnej będzie obowiązywała stawka:

  • 30% prowizji bezpośredniej
  • 5% prowizji wiecznej.

Warto wziąć udział w tej kampanii promocyjnej z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, łatwo dzięki niej zwiększyć swoje zarobki w PP eMentor.pl. Po drugie, jeżeli będziemy zadowoleni z wyników, możemy częściej organizować takie akcje lub nawet pomyśleć o zwiększeniu poziomu prowizji na stałe.
powyzszamy_prowizje_za_grzesiaka

Kampania promocyjna obejmuje wszystkie produkty Mateusza Grzesiaka poza jednym: „Zgub tłuszcz raz na zawsze i odżywiaj się zdrowo!

Na ten produkt, od dłuższego czasu, obowiązuje 40% prowizji bezpośredniej i 5% wiecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam