Koniec Prolink i Smartlink24! Spółka złożyła wniosek o upadłość

28 stycznia 2016

Logo Prolink

2 tygodnie temu pisałem o tym, że Smartlink24, system do sprzedaży i kupna linków, prowadzony przez LeadBullet Spółka Akcyjna, zniknął z pieniędzmi wydawców. Firma ta, od kilku lat prowadzi też dużo bardziej rozwinięty system Prolink. Niestety tak, jak pisałem wcześniej, od kilku miesięcy nie ma z nimi żadnego kontaktu. Wszystkie telefony zostały wyłączone, na maile nikt nie odpowiada, strona smartlink zniknęła, a przez Prolink dalej naciągani są wydawcy i reklamodawcy.

Ja, jak i wielu innych wydawców, mam nie tylko niewypłacone środki, ale także wystawione przed kilkoma miesiącami nieopłacone faktury. Nie mam niestety dobrej wiadomości. Otóż skontaktowała się ze mną Pani Justyna, która pełniła funkcję SEO Managera w Prolink i oświadczyła, iż od listopada nie pracuje w tej firmie. Pani Justyna poinformowała mnie też, że spółka LeadBullet Spółka Akcyjna złożyła wniosek o upadłość. Niestety nie udało mi się uzyskać żadnego kontaktu do osób obecnie tam pracujących. Trudno będzie więc w jakikolwiek sposób odzyskać pieniądze. Pozostaje jedynie zapewne długa i żmudna droga sądowa.

Komentarze:

  • Bazarek napisał(a):
    10 marca 2016 o 16:23

    Wszystko ma swój koniec, by powstawały nowe projekty.

  • pawel b napisał(a):
    15 marca 2016 o 13:08

    Pamiętam, że jeszcze 2,3 lata temu byłem na jakieś darmowej konferencji e-commerce i było tam pełno reklam LeadBullet. Z ulotek wyglądało to na naprawdę dużego gracza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam