5 darmowych video konferencji

18 grudnia 2010

Piotr MajewskiW związku z bardzo dużym zainteresowaniem darmowym wykładem 16 GRUDNIA: Idea, Strategia i Budowa Marki, Piotr Majewski, w dniach 18-22 grudnia, zdecydował się przeprowadzić 5 kolejnych darmowych video konferencji.

Kurs Internetowy Milioner

Są one częścią ogromnego, bo aż 59-godzinnego kursu na DVD o nazwie Internetowy Milioner, który nauczy Cię jak stworzyć od zera mały e-biznes, który w czasie krótszym niż 5 lat pozwoli Ci zarobić pierwszy milion!

Kurs ten kosztuje normalnie 1997,00 zł (w tym VAT) i został wydany tylko w 240 egzemplarzach. W momencie pisania tego wpisu, sprzedanych było już 114 kursów. Po sprzedaniu wszystkich 240, kurs zniknie z rynku.

1000 zł w Twojej kieszeni!

1000zl zniżkiMam dla Ciebie super ofertę! Możesz zakupić kurs Internetowy Milioner w krótkoterminowej świątecznej ofercie, za 997,00 zł (w tym VAT). Podkreślam, jest to tylko krótkoterminowa świąteczna oferta!

5 darmowych wykładów Piotra Majewskiego

Trochę odbiegłem od tematu, za co bardzo przepraszam. Piotr Majewski, zamierza przeprowadzić 5 darmowych video konferencji. Podobnie, jak w przypadku wykładu z 16 grudnia, można głosować na ich tematykę:

  • 18 GRUDNIA: Skuteczna i Użyteczna Strona WWW
  • 19 GRUDNIA: Budowanie Listy Adresowej
  • 20 GRUDNIA: Copywriting w Internecie
  • 21 GRUDNIA: E-Mail Marketing
  • 22 GRUDNIA: Promocja i Reklama w Internecie

Zapraszam do udziału i zapewniam, że warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam