1 urodziny bloga!

21 sierpnia 2011

1 urodziny bloga!Dokładnie rok temu, 21 sierpnia 2010, uruchomiłem mój nowy blog o e-biznesie, który w głównej mierze poświęciłem programom partnerskim i sieciom afiliacyjnym (ale nie tylko :)). Tego dnia dodałem na  blogu pierwszy wpis pod tytułem: Nowy stary blog o e-biznesie. No może nie był to do końca „pierwszy wpis”, ponieważ wcześniej pod tą domeną prowadziłem inne blogi, jednak jeżeli chodzi o „współczesną historię”, można tak powiedzieć.

W ciągu tego roku udało mi się całkiem nieźle rozwinąć mój „zawodowy pamiętnik”. Jestem pozytywnie zaskoczony tym faktem, ponieważ do tej pory zwykle brakowało mi zapału do aktywnego i regularnego prowadzenia bloga.

W 11 kategoriach opublikowałem 70 wpisów. Jest to przyzwoity wynik, ponieważ daje to średnio 6 wpisów na miesiąc. Najwięcej, bo aż 30, znalazło się m.in. w kategorii Marketing internetowy, a najmniej trafiło do działu Inne – tylko 8 wpisów. Ponadto, w tym czasie, stworzyłem 25 dodatkowych podstron. Jako ciekawostkę mogę dodać, że moje wpisy oznaczyłem aż 200 różnymi tagami, z czego najwięcej razy powtarzały się: e-biznes i program partnerski. Oba pojawiły się 11 razy.

Chciałbym tym wpisem podziękować wszystkim, którzy odwiedzali mojego bloga i poświęcali czas na czytanie moich wpisów. Gdyby nie Wy, Wasze komentarze i maile, ten blog mógłby już od kilku miesięcy być tylko kolejną zapomnianą i zaniedbaną stroną internetową. Właśnie dzięki Wam napisałem te 70 wpisów i mam nadzieję, że w przyszłych latach uda mi się ten wynik poprawić. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie!

Dziękuję Wam

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam