Sieć Afiliacyjna System Partnerski Bankier.pl

System Partnerski Bankier.plSystem Partnerski Bankier.pl powstał w 2003 roku i jest jedną z pierwszych, i najbardziej rozwiniętych sieci afiliacyjnych w Polsce.  Obecnie program zrzesza społeczność przeszło 18 tysięcy Wydawców, udostępnia ponad 200 kampanii oferowanych przez blisko 80 Reklamodawców. Dlaczego to jedna z najlepszych sieci afiliacyjnych?

Minimum formalności

Aby przystąpić do programu wystarczy sama rejestracja – SP nie wymaga podpisywania umowy i żmudnych procedur wstępnych. Po rejestracji (która zajmuje kilka minut) użytkownik dostaje link aktywacyjny i od tego momentu jest pełnoprawnym uczestnikiem programu.

Duży wybór rentownych programów partnerskich

Zarówno tych finansowych  jak i pozafinansowych. Nie od dziś wiadomo, że najwyższe prowizje można uzyskać w programach finansowych – w SP wybór tego typu kampanii jest naprawdę duży, właściwie nie ma takiego serwisu, do którego nie można by było dopasować kontekstowo jakiejś kampanii finansowej. A stawki są naprawdę wysokie, za jeden poprawnie wypełniony formularz o kredyt można uzyskać przeszło 100 zł, jeżeli produkt się uruchomi – dodatkowe 0,25% od kwoty kredytu. Oczywiście sieć afiliacyjna oferuje także wiele atrakcyjnych kampanii pozafinansowych – w razie potrzeby – można liczyć na pomoc przy wyborze programów i ich optymalizacji. Programy partnerskie rozliczanie są we wszystkich modelach dostępnych na rynku – od CPC, poprzez CPL, CPS, aż po hybrydy, np. CPL+CPS. Sieć wynagradza także za polecanie wydawców  – stawka to 50 zł za aktywnego wydawcę.

Najszybsza na rynku wypłata zgromadzonych środków

Na czym najbardziej zależy Wydawcom? Poza dużym portfolio programów i wysokimi stawkami, są to oczywiście sprawne i szybkie wypłaty środków. Wydawcy SP mogą liczyć na najszybszą wypłatę środków na rynku. Wypłata w SP realizowana jest w 3 dni robocze. W sieci obowiązuje także miesięczny okres rozliczenia oraz niski próg wypłat (50 zł).

Nowa odsłona, nowe możliwości

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich Wydawców, SP stawia także na rozwój i innowacyjność. W grudniu 2012 wszyscy wydawcy ujrzeli serwis w nowej odsłonie, jakie zmiany zaproponowała nam sieć?

  • Zupełnie nowy layout, nawigacja, układ panelu administracyjnego dostosowane do rozwijającego się na rynku
  • Nowe, udoskonalone i intuicyjne narzędzia
  • Możliwość generowania bardziej zaawansowanych raportów i wykresów m.in. wskaźników konwersji
  • Nowoczesne systemy trackingowe
  • Uproszczony i odświeżony adserver
  • Powiększone portfolio programów pozafinansowych

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do sprawdzenia możliwości programu na www.systempartnerski.pl.

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam