Program Partnerski Nextranet

Program Partnerski NextranetNextranet, to jeden z największych w Polsce programów partnerskich, prowadzony przez firmę NetPress Digital Sp. z o.o., właściciela największego w Polsce sklepu z książkami audio, ebookami, oraz eprasą – Nexto.

Działanie programu partnerskiego opiera się na nowoczesnej formie franchisingu internetowego – modelu współpracy, w którym każdy dostaje od organizatora programu pełne wsparcie marketingowe, dostęp do gotowych materiałów marketingowych oraz możliwość założenia w przyszłości swojego sklepu partnerskiego w sieci Nextranet.

Aktualnie w programie partnerskim Nextranet.pl zarejestrowanych jest ponad 14 tysięcy partnerów, którzy dziennie kierują na strony Nexto.pl lub sklepy sieciowe ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników. Z każdym dniem liczba partnerów w programie partnerskich Nextranet.pl rośnie.

Wszyscy Partnerzy polecający Nexto, jak i Ci posiadający swoje Sklepy Cyfrowe Nextore tworzą Sieć pod jedną znaną marką – Programu Partnerskiego Nextranet, co zwiększa ich wiarygodność i szanse powodzenia na rynku. Klienci kupują Cyfrowe Produkty bezpośrednio na Nexto.pl w wyniku polecenia dokonanego przez Partnerów lub w Sklepach Cyfrowych Nextore, na czym owe sklepy zarabiają.

Dołączenie do Programu Partnerskiego Nextranet jest w pełni darmowe – nie ma opłat rejestracyjnych, płatnych licencji, czy abonamentów za uczestnictwo.

Każdy nowy partner dostaje pakiet niezbędnych narzędzi do promocji Cyfrowych Produktów i jest prowadzony krok po kroku przez wszystkie etapy działalności w Programie Partnerskim Nextranet.pl.

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam