Program partnerski Ententa

Program Partnerski EntentaBardzo ciekawy program partnerski, który reklamuje się taglinem: Program partnerski z największymi prowizjami w Polsce.

Może nie są one najwyższe w Polsce, ale z pewnością są bardzo atrakcyjne – aż 50% prowizji za wszystkie produkty, które nawiasem mówiąc, są bardzo interesujące i nie ma większych problemów, żeby znaleźć na nie klientów.

Ententa jest kreatywną agencją reklamową, która dzięki swoim dotychczasowym sukcesom od wielu lat znajduje się w czołówce polskich agencji. Jej założycielem jest Piotr Michalak, który jest również jednym z najbardziej znanych marketingowców w Polsce.
Rabat 10%

UWAGA!

Korzystając TYLKO z poniższych linków otrzymasz 10% zniżki na autoresponder FUMP, wszystkie ebooki oraz szkolenia!

Na dzień dzisiejszy, w ofercie PP Ententy znajdziemy:

  • Autoresponder FumpFUMP – nowy, genialny autoresponder, który jest najlepszą alternatywą dla dotychczas bezkonkurencyjnego impleBOTa; niewątpliwym atutem tego autorespondera jest to, że płacisz tylko raz!;
  • Ebook Abrahama Jaya – raport stworzony przez legendarnego marketera Jay’a Abraham’a, w którym pisze o tym, jak skutecznie, szybko i efektywnie zarabiać mnóstwo pieniędzy wykorzystując ukryte zasoby, które już posiadasz Ty lub Twoja firma;
  • Ebook apele reklamowe – najbardziej profesjonalna publikacja w polskim Internecie dotycząca reklamy i jej języka;
  • Szkolenie Uwolnij Swoją Firmę – szkolenie Piotra R. Michalaka, na którym pokaże Ci jak wypromować Twoją firmę w Internecie, zwiększyć jej przychody, wzmocnić jej wizerunek i jednocześnie zaoszczędzić Twój czas;
  • Szkolenie internetowe „Zdobywanie Klientów z Polecenia” – rel=”nofollow”genialne szkolenie Piotra Michalaka, które w 1h i 20m pokaże Ci jak w łatwy sposób, skutecznie zdobywać klientów.

Biblia Promocji i Reklamy w Internecie

W ofercie Ententy, jakiś czas temu, pojawiła się też Biblia Promocji i Reklamy w Internecie. Co ciekawe, była ona sprzedawana tylko półtora dnia. Mimo tego, w imponujący sposób pobiła wszystkie możliwe rekordy popularności i w ciągu 36 godzin wygenerowała sprzedaż wartości 75507,77 zł. Istnieje szansa, że na krótki czas, jej sprzedaż zostanie wznowiona. Jeżeli chcesz być o tym poinformowany i dodatkowo chcesz otrzymywać inne wartościowe nagrania, możesz się zapisać do darmowej subskrypcji: Biblia Promocji i Reklamy w Internecie.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam