Ostatnia szansa – jutro koniec (i nie chodzi o koniec świata!)

23 maja 2011

Niecały miesiąc temu pisałem o darmowym kursie dotyczącym e-biznesu, który moim zdaniem powinien być płatny. Kurs ten został przygotowany przez Pawła Danielewskiego i nosi nazwę mini EXPERT 2.0. Cały projekt finalnie zamiast 5 krótkich lekcji zamienił się w przeszło 5-godzinny darmowy kurs na którym zapisało się ponad 9000 uczestników.

Paweł całkowicie poświęcił się projektowi. Ostatnich kilka tygodni przeznaczył na przygotowanie jak najlepszego szkolenia – co kilka dni publikował videolekcję pełną niespodzianek. Początkiem była prezentacja Jak zarobić 21 tyś w tydzień przez Internet, którą skomentowano przeszło 180 razy (pozytywnie). Kolejne lekcje to wywiady, sposoby na szybkie budowanie list adresowych, następnie akcja charytatywna, w której wzięło ponad 220 osób.

Kilka dni temu Paweł poleciał do Egiptu by nagrać 2 ostatnie lekcje i właśnie teraz chciałbym Cię zaprosić w jego oraz swoim imieniu na lekcję nr 7, którą opublikował dzisiejszego dnia z samego rana.

Jest to ostatnia szansa na zapisanie się za darmo na kursi mini EXPERT 2.0, ponieważ zapisy zostają ostatecznie zamknięte już jutro o 23:00 (wtorek).

Jeśli jeszcze nie należysz do grupy 9000 osób, które zapisały się na kurs mini EXPERT 2.0, nadrób zaległości jak najszybciej!

Kategorie i tagi

Kategorie: E-biznes, Szkolenia
Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam