10% zniżki na książki!

5 października 2010

Rabat na książki 10%Dokładnie 7 października 2004 roku księgarnia Selkar formalnie rozpoczęła działalność w Polsce. Z okazji naszych szóstych urodzin zapraszamy naszych klientów i partnerów do świętowania razem z nami, a będzie to trwało aż do 17 października. W tym czasie zamierzamy udostępniać różne rabaty, rozdawać gratisy i przeprowadzać ciekawe konkursy.

Na początek udostępniam Ci 10% kod rabatowy na zakupy w naszej księgarni, który jest ważny do 10 października 2010! Wystarczy, że podczas składania zamówienia, w odpowiednie pole, wpiszesz kod rabatowy: 6urodziny.

Na tym rabacie możesz oczywiście skorzystać jako klient, ale jest to też niepowtarzalna okazja do zwiększenia swoich zarobków w Programie Partnerskim Selkar!

Rabaty udostępniane potencjalnym klientom sprawią, że dużo łatwiej jest ich zachęcić do podjęcia decyzji o zakupie książek, a co za tym idzie zdobyć nowe prowizje i wiecznych klientów. Z doświadczenia wiem, że warto jest reklamować produkty z rabatem, ponieważ klienci mogą składać zamówienia na dużo większe kwoty.

Dlaczego? Bo im większe zamówienie, tym większa oszczędność. To także doskonała okazja do dokonania odkładanych od dawna zakupów.

Koniecznie podziel się kodem rabatowym ze wszystkimi swoimi znajomymi!

To dopiero początek świętowania naszych urodzin!

Kategorie i tagi

Kategorie: Skuteczny partner
Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam