Sieć Afiliacyjna System Partnerski Bankier.pl

System Partnerski Bankier.plSystem Partnerski Bankier.pl powstał w 2003 roku i jest jedną z pierwszych, i najbardziej rozwiniętych sieci afiliacyjnych w Polsce.  Obecnie program zrzesza społeczność przeszło 18 tysięcy Wydawców, udostępnia ponad 200 kampanii oferowanych przez blisko 80 Reklamodawców. Dlaczego to jedna z najlepszych sieci afiliacyjnych?

Minimum formalności

Aby przystąpić do programu wystarczy sama rejestracja – SP nie wymaga podpisywania umowy i żmudnych procedur wstępnych. Po rejestracji (która zajmuje kilka minut) użytkownik dostaje link aktywacyjny i od tego momentu jest pełnoprawnym uczestnikiem programu.

Duży wybór rentownych programów partnerskich

Zarówno tych finansowych  jak i pozafinansowych. Nie od dziś wiadomo, że najwyższe prowizje można uzyskać w programach finansowych – w SP wybór tego typu kampanii jest naprawdę duży, właściwie nie ma takiego serwisu, do którego nie można by było dopasować kontekstowo jakiejś kampanii finansowej. A stawki są naprawdę wysokie, za jeden poprawnie wypełniony formularz o kredyt można uzyskać przeszło 100 zł, jeżeli produkt się uruchomi – dodatkowe 0,25% od kwoty kredytu. Oczywiście sieć afiliacyjna oferuje także wiele atrakcyjnych kampanii pozafinansowych – w razie potrzeby – można liczyć na pomoc przy wyborze programów i ich optymalizacji. Programy partnerskie rozliczanie są we wszystkich modelach dostępnych na rynku – od CPC, poprzez CPL, CPS, aż po hybrydy, np. CPL+CPS. Sieć wynagradza także za polecanie wydawców  – stawka to 50 zł za aktywnego wydawcę.

Najszybsza na rynku wypłata zgromadzonych środków

Na czym najbardziej zależy Wydawcom? Poza dużym portfolio programów i wysokimi stawkami, są to oczywiście sprawne i szybkie wypłaty środków. Wydawcy SP mogą liczyć na najszybszą wypłatę środków na rynku. Wypłata w SP realizowana jest w 3 dni robocze. W sieci obowiązuje także miesięczny okres rozliczenia oraz niski próg wypłat (50 zł).

Nowa odsłona, nowe możliwości

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich Wydawców, SP stawia także na rozwój i innowacyjność. W grudniu 2012 wszyscy wydawcy ujrzeli serwis w nowej odsłonie, jakie zmiany zaproponowała nam sieć?

  • Zupełnie nowy layout, nawigacja, układ panelu administracyjnego dostosowane do rozwijającego się na rynku
  • Nowe, udoskonalone i intuicyjne narzędzia
  • Możliwość generowania bardziej zaawansowanych raportów i wykresów m.in. wskaźników konwersji
  • Nowoczesne systemy trackingowe
  • Uproszczony i odświeżony adserver
  • Powiększone portfolio programów pozafinansowych

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do sprawdzenia możliwości programu na www.systempartnerski.pl.

Kategorie

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam