Sieć afiliacyjna Afiliant

Afiliant - nowa sieć afiliacyjnaOd jakiegoś czasu oczywistym było, że po dość dużych sukcesach sieci afiliacyjnych takich jak NetSales czy Novem, kwestią czasu jest pojawienie się na polskim rynku kolejnych. Jednym z najmłodszych przedstawicieli tej branży jest program afiliacyjny, o dość oczywistej nazwie, Afiliant.

Afiliant – pierwsze wrażenia

Na samym początku, moją uwagę przyciągnęło proste, ale bardzo eleganckie logo. Standardowy, czytelny zestaw kolorów połączony z łatwą do zapamiętania nazwą. Jeżeli dodamy do tego przejrzysty układ strony i panelu administracyjnego wydawcy, to mamy już pierwszy obraz sieci afiliacyjnej Afiliant.

Profesjonalne przygotowanie strony i całego systemu mówi nam trochę o możliwej jakości obsługi wydawców i reklamodawców, a także poważnym podejściu do tematu. Z drugiej jednak strony, jedno z najbardziej powszechnych przysłów mówi, że „nie szata zdobi człowieka„. Można je również odnieść do e-biznesu. To, że jakiś program partnerski czy sieć afiliacyjna ma ładną i nowoczesną grafikę nie świadczy jeszcze o tym, że jest on wart naszej uwagi. Dlatego należy się dokładniej przyjrzeć danej ofercie.

Programy partnerskie w Afiliant

Najważniejsze są oczywiście dostępne w sieci programy partnerskie. W związku z tym, że sieć afiliacyjna Afiliant stawia dopiero pierwsze kroki, do wyboru mamy niewielką liczbę programów partnerskich. Do najciekawszych z nich należy zaliczyć:

  • Afiliant – możesz polecać tę sieć innym wydawcom i zarabiać aż 25 zł, za każdą osobę, która się pod Ciebie zapisze (chociażby dla tej stawki warto się szybko zapisać do sieci i poinformować o niej znajomych).
  • Tax-Pol.pl – firma, która od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.
  • Sabia.pl – księgarnia internetowa.
  • Chocolissimo.pl – sklep internetowy z belgijskimi wyrobami czekoladowymi z najwyższej półki (bardzo ciekawa oferta sklepu i 12% prowizji od sprzedaży).

2 poziom w sieci Afiliant

Bardzo się cieszę, że sieć Afiliant od początku postawiła na rozwój swojej sieci przez aktywne zwiększanie liczby wydawców. W jaki sposób? Otóż sieć ta, zaproponowała swoim wydawcom możliwość reklamowania samej sieci, za co bardzo dobrze ich nagradza.

Afiliant płaci aż 25 zł za poleconego wydawcę. Oznacza to, że otrzymasz 25 zł za każdą osobę, która zarejestruje się w sieci afiliacyjnej Affiliant jako wydawca. W chwili pisania tego postu, jest to najwyższa stawka wśród polskich sieci!

Afiliant wyróżnia się wśród konkurencji

Poza dużą stawką za polecanie kolejnych wydawców, sieć afiliacyjna Afiliant różni się od innych także tym, że jest oparta na autorskim projekcie poznańskich programistów. Większość sieci napędzana jest tym samym lub bardzo podobnym silnikiem. Afiliant jest czymś nowym, dzięki czemu możemy liczyć na wiele nowatorskich funkcjonalności.

Być może nastąpi kolejny przełom w polskim e-biznesie? Poczekamy, zobaczymy..

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam