Program Partnerski Złote Myśli

Program Partnerski Złote MyśliZłoty Program Partnerski, bo taką nazwę nosi Program Partnerski Złotych Myśli, jest od wielu lat jednym z najlepszych i największych w Polsce. Właśnie od niego zacząłem swoją przygodę z zarabianiem w internecie. Do tej pory jest jednym z najlepszych źródeł moich zarobków.

Dlatego też, zawsze jak ktoś pyta mnie o najlepszy program partnerski, Złoty Program Partnerski wymieniam jako jeden z pierwszych.

Złote Myśli

Z pewnością każdy, kto ma chociaż podstawowe informacje na temat polskiego rynku programów partnerskich słyszał o tym wydawnictwie. Złote Myśli zajmują się sprzedażą i wydawaniem e-booków (elektronicznych książek), audiobooków (książek do słuchania) i drukowanych wersji ebooków. Produkty te w ciągu ostatnich lat niesamowicie zyskały na popularności i popyt na nie wciąż rośnie. Wydawnictwo Złotych Myśli skupia się głównie na praktycznych poradnikach z dziedziny motywacji, samodoskonalenia i prowadzących do szeroko pojętego sukcesu, czyli krótko mówiąc na bardzo „modnych” tematach.

Prowizje w Złotym Programie Partnerskim

Jedną z charakterystycznych cech Złotego Programu Partnerskiegobardzo wysokie prowizje. Prowizja bezpośrednia to aż 25%, natomiast prowizja wieczna wynosi 15%, czyli w sumie większość prowizji zdobywanych przez partnerów kształtuje się na poziomie 40%.

II poziom w ZPP

Ponadto otrzymamy również prowizję w wysokości od 10 do 25% od zarobku poleconych przez nas partnerów.

Inne zalety Programu Partnerskiego Złotych Myśli

Partner otrzymuje mnóstwo materiałów promocyjnych (linki, grafikę, teksty), szczegółowe statystyki, forum dla partnerów oraz wsparcie pracowników Złotych Myśli, którzy licznymi newsletterami i czatami pomagają zdobywać wiedzę o tym, jak skutecznie promować ich produkty.

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam