Fajne zachowanie eBroker

15 września 2016

Fajne zachowanie eBrokerMuszę przyznać, że musiałem się trochę zagapić i nie zauważyłem, że Program Partnerski eBroker w lutym 2016 roku zmienił regulamin. Zmiany w regulaminach się zdarzają, ale zwykle nie wnoszą nic, co wpływa na codzienną współpracę z danym PP. W tym wypadku okazało się, że jest inaczej. eBroker wprowadził bowiem zmianę dotycząca wypłacania środków. Zarobki z poprzednich miesięcy nie są przenoszone na kolejny miesiąc i się nie kumulują. Oznacza to więc, że jeżeli chcesz otrzymać zarobione przez siebie środki, na początku każdego miesiąca musisz wystawić rachunek / fakturę za poprzedni miesiąc. Masz na to 7 dni. Jeśli tego nie zrobisz, tracisz swoje zarobki. Tak było oczywiście w moim przypadku, ale trafiłem na bardzo fajne zachowanie eBroker i mój problem został pozytywnie załatwiony.

Zmiany w regulaminie PP eBroker

Muszę przyznać, że jest do dość nietypowe rozwiązanie. Korzystałem w swoim życiu z dziesiątek programów partnerskich i sieci afiliacyjnych i jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim pomysłem.

Na początku nie za bardzo spodobał mi się ten pomysł. Wolę jednak wystawiać faktury wtedy, kiedy chce, a nie co miesiąc. Tym bardziej, że w ostatnich miesiącach akurat nie zarabiałem jakiś kokosów w eBrokerze. Z tego też zresztą wynikał fakt, że nie odnotowałem zmian w regulaminie. Po prostu od dłuższego czasu zbierałem środki na większą wypłatę.

Teraz, gdy już wiem, że muszę co miesiąc wystawić fakturę, nie widzę w tym większego problemu. Na bieżąco będę otrzymywał zarobione środki na konto, łatwo też będzie kontrolować jak idzie współpraca z tym PP. Dodatkowo, po zakończeniu każdego miesiąca dostaję informację zarobionych środkach i możliwościach wypłaty. Dzięki temu łatwo zapamiętać ten obowiązek.

Fajne zachowanie eBroker

Gdy tylko zorientowałem się, że jest szansa, że może mi się nie udać wypłacić zarobków z kilku miesięcy z eBroker, od razu napisałem na ich support. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedź z pełnym wyjaśnieniem sytuacji i zapytaniem, dlaczego wcześniej nie wypłacałem zarobków. Wytłumaczyłem sytuację i spytałem, czy nie byłoby problemem, gdybym jednak wypłacił zaległe zarobki z poprzednich miesięcy. Obiecałem oczywiście, że już w kolejnych miesiącach będę się z nimi regularnie rozliczał.

Moja prośba została pozytywnie rozpatrzona i kilka dni później, gdy końca dobiegł kolejny miesiąc, wcześniej usunięte środki ponownie zostały dodane na moje konto i mogłem je bez problemu wypłacić.

Tak własnie powinno się traktować partnerów / wydawców! 🙂 Z czystym sumieniem mogę polecić Program Partnerki eBroker. Zarejestruj się teraz i zacznij zarabiać:

Zarejestruj się w PP eBroker

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam