eBroker.pl uruchomił ciekawy Program Partnerski

26 października 2011

Program Partnerski eBroker.pleBroker.pl to lider na rynku  i najbardziej wiarygodna porównywarką produktów bankowych. Codziennie sprawdzamy oferty ponad 40 banków i innych instytucji finansowych oraz porównujemy ponad 200 parametrów różnych produktów finansowych. Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi, by nasz klient miał bezpośredni dostęp do najlepszej oferty.” – to są słowa najlepiej opisujące to, czym zajmuje się eBroker.pl. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ serwis ten uruchomił swój Program Partnerski, na który, moim zdaniem, naprawdę warto zwrócić uwagę!

Program Partnerski eBroker.pl – co to jest i dlaczego warto się nim zainteresować?

Po pierwsze, Tabela prowizji. eBroker docenia każdego swojego Partnera i wystarczy tylko trochę szczerych chęci, aby zarabiać z nim całkiem sensowne pieniądze. Aktualnie Tabela Prowizji przedstawia najwyższe stawki na rynku.

Tabela prowizji w PP eBroker.pl

Dodatkowo każdy nowy Partner otrzyma gratisowe 50zł na start (tylko do 31 października, więc radzę się szybko zarejestrować). Ty, za to, że poleciłeś nowego Partnera otrzymasz aż do 15% jego zarobków (w szerszym znaczeniu procent ten naliczany jest od wszystkich Subpartnerów). Stawki są imponujące, ponieważ za sam numer telefonu eBroker płaci od 5-50zł.

Jeśli masz już jakieś doświadczenia w zarabianiu w sieci, na pewno wiesz, że czekanie na prowizję za sprzedaż trwa czasem kilka miesięcy i nie zawsze masz kontrolę nad tym czy Twój udział jest honorowany prawidłowo i czy w ogóle jest zaliczany do wypłaty. eBroker.pl stawia w swoim Programie Partnerskim przede wszystkim na lojalność wobec osób, które z nim współpracują. Jeśli zgłoszenie zostanie zarejestrowane jako zaakceptowane przez Call Center otrzymujecie pieniądze od razu na swoje konto partnerskie.

Tylko w Programie Partnerskim eBroker.pl możesz:

  • kontrolować swoje zyski na bieżąco, ponieważ wszystkie akcje są raportowane natychmiast;
  • zarobić jeszcze więcej, ponieważ eBroker docenia Partnerów nowych, oraz tych, którzy pracują z nami od dawna i pomagają zarabiać innym. Tworzysz swoją sieć partnerską i pozwalasz ją stworzyć innym. To bardzo budujący pomysł rozwoju swoich przychodów;
  • brać udział w rozwoju programu, który jest wiarygodny i rozpoznawalny.

Przykłady zarobków

Serwis X, blog pana Marka który odwiedza 4,5 tys użytkowników miesięcznie, ma podpięte Widgety w lewej kolumnie. Jego zarobki:

  • w Widgety klika 789 osób – zarobek 789 x 0,05 zł = 39,45 zł
  • 28 zostawia adres email – zarobek 42 x 0,50 zł = 21 zł
  • 29 internautów zostawia nr telefonu – zarobek 13 x 50,00 zł + 16 x 10,00 zł = 810 zł
  • w stopce maila Marek umieszcza link do swojego PP – daje to extra 5 x 10,00 zł = 50 zł
  • bonus na start – 50 zł

RAZEM: 970,45 zł – tyle wynosi kwota przelewu na konto Pana Marka we wrześniu.

Lub na przykład:
Wysyłając 6 zaakceptowanych leadów hipotecznych i dodatkowo 41 leadów gotówkowych będziecie mogli zyskać miesięcznie prawie 1000 zł.

Dodatkowo Pan Marek promuje Program Polecający.
Udało mu się zdobyć 100 nowych partnerów, z których każdy zarobił średnio po 500 zł. Wynagrodzenie Pana Marka za działania jego Partnerów wyniesie 100*500*15% = 7500 zł/miesięcznie – na stałe co miesiąc.

Chcesz zarabiać z eBroker.pl? Zarejestruj się na eBrokerPartner.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam