AdTaily znika z rynku

4 stycznia 2017

AdTaily znika z rynkuZapewne wielu z Was miało w swojej przeszłości przynajmniej krótki epizod z reklamami AdTaily. Sam kiedyś je testowałem jako wydawca, ale niestety zarobki, mimo wartościowych stron, były bardzo niskie. Dość szybko zrezygnowałem więc z tego systemu reklamowego. Wspominam o tym dlatego, że dostałem wczoraj maila od Zespołu AdTaily, w którym zostałem poinformowany, że w zasadzie AdTaily znika z rynku – przestaje funkcjonować w takiej formie jak dotychczas z dniem 31 stycznia 2017.

AdTaily znika z rynku – wiadomość

Poniżej wklejam całą treść tej wiadomości, w której cały proces zmian, a także sytuacja wydawców zostały bardzo rzetelnie wyjaśnione:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że stopniowo będziemy wygaszać emisję reklam AdTaily. Wynika to ze zmian na rynku reklamy oraz dostosowanej do niej strategii biznesowej naszej spółki. Jednocześnie informujemy, że nasza spółka zmieniła nazwę na Yieldbird Sp. z o.o. Szczegóły znajdą Państwo w dalszej części wiadomości.

Do 31 stycznia 2017 r. kampanie będą emitowane za pomocą widgetu AdTaily bez zmian. Jednak nowe zlecenia od reklamodawców będziemy przyjmować tylko do 15 stycznia 2017 r. Oznacza to, że w ostatnich dwóch tygodniach stycznia mogą Państwo zaobserwować zmniejszony popyt na oferowane przez Państwa powierzchnie reklamowe.

Po 31 stycznia 2017 r. zaprzestaniemy emisji reklam za pomocą widgetu AdTaily. Wszystkie środki należne z tytułu wynagrodzenia za publikację reklam zostaną Państwu wypłacone bez względu na ich wysokość oraz z pominięciem opłat dodatkowych. Również po 31 stycznia 2017 r. będziemy Państwa prosić o wypięcie kodów widgetu AdTaily z Państwa serwisów internetowych.

By otrzymać środki, prosimy o zlecenie wypłaty. Można to zrobić na kilka sposobów:

  • Wydawcy, którym przysługuje wynagrodzenie za publikację reklam w kwocie powyżej 100 zł brutto, mogą zlecić ich wypłatę z poziomu konta AdTaily (Panel Klienta). Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą będą musieli wgrać fakturę. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.
  • Wydawcy, którym przysługuje wynagrodzenie za publikację reklam w kwocie poniżej 100 zł brutto i są osobami fizycznymi mogą zlecić wypłatę środków poprzez kontakt mailowy pod adres kontakt@adtaily.pl. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.
  • Wydawcy, którzy nie zgromadzili środków z tytułu wynagrodzenia za publikację reklam w kwocie powyżej 100 zł brutto i są podatnikami VAT, proszeni są wysłanie mailem faktury pod adres ksiegowosc@adtaily.pl. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.
  • Wydawcy, którzy prowadzili działalność gospodarczą, lecz ją zawiesili lub zlikwidowali, mogą zlecić wypłatę środków poprzez kontakt mailowy pod adres ksiegowosc@adtaily.pl. Środki są wypłacane w połowie i pod koniec miesiąca.

O ile dotyczy, niniejsza informacja stanowi również wypowiedzenie przez AdTaily łączących nas umów o najem powierzchni reklamowej (zawartych na warunkach określonych w Regulaminie AdTaily).

Jednocześnie informujemy, że spółka funkcjonująca dotychczas pod firmą AdTaily Sp. z o.o. przyjęła nazwę Yieldbird Sp. z o.o.

Dlatego prosimy o wystawianie faktur na
Yieldbird Sp. z o.o.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
NIP: 6792996939

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@adaily.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół AdTaily

Jaka jest Twoja opinia?

Jak Ci się podoba informacja, że AdTaily znika z rynku? Korzystałeś kiedyś z tego systemu reklamowego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam