Jak znaleźć pomysł na dochodowy e-biznes, zbudować strategię i wygrać z konkurencją?

25 marca 2011

Dwóch, bardzo znanych i lubianych, ekspertów od e-biznesu, zdecydowało się na przygotowanie szkolenia, które nosi tytuł: Jak znaleźć pomysł na dochodowy e-biznes, zbudować strategię i wygrać z konkurencją?

Szkolenie Tajemnice Stratega

Paweł Krzyworączka i Maciej Dutko, bo o nich właśnie mowa, mają wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach e-biznesu. Cały czas uczestniczą w nowych projektach, poszerzają swoją wiedzę i raz na jakiś czas decydują się na to, by się tym wszystkim podzielić z osobami, które chciałyby zaistnieć w polskim e-biznesie i odnieść sukces podobny, do tego, jaki udało się osiągnąć Pawłowi i Maciejowi. Takie okazje nie zdarzają się za często, więc warto przynajmniej zapoznać się z ofertą szkolenia.

Nie będę się tu rozpisywał na temat zalet tego szkolenia, ponieważ wszystko jest już napisane na stronie promującej szkolenie. Przytoczę w tym wpisie tylko kilka najważniejszych informacji.

Szkolenie odbędzie 9 kwietnia 2011 w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 9 w Centrum Konferencyjno – Kongresowym Fundacji „Polska-Wiek XXI”.

W szkoleniu weźmie udział tylko 40 osób!

Program szkolenia

Blok 1 (90 min.): Pomysł na dochodowy e-biznes
Jak znaleźć pomysł na ebiznes? Na czym e-zarobimy w 2011 (co z tradycyjnym e-handlem, e-usługi, e-porady, web 2.0, e-learning, pośrednictwo wszelakie, wortale – nisze tematyczne i inne). Czy warto zaczynać e-biznes od Allegro (Allegro jako „wykluwalnia, „poligon”). Poszukiwanie i testowanie niszy. Ciekawe start-upy.

Blok 2 (90 min.): Strategia w 10 szybkich krokach
Gdy już masz pomysł, musisz przygotować strategię działania. Dostaniesz od nas metodę 10 szybkich kroków w budowaniu strategiii. Począwszy od nazwy, domeny, budowy marki i pozycji eksperta w branży, poprzez stworzenie serwisów, skończywszy na marketingu i sprzedaży.

Blok 3 (90 min.): 21 sposobów na zbudowanie przewagi konkurencyjnej
Konkurencja i konkurencyjność – dlaczego to zjawisko jest pozytywne? 21 sposobów na budowanie przewagi konkurencyjnej w e-biznesie (+ przykłady), Jak chronić się przed nieuczciwą konkurencją (np. kopiowanie opisów i zdjęć, odpowiedzi na często zadawane pytania).

Blok 4 (90 min.): Udane i nieudane: case studies
Poznasz tajemnice udanych projektów w ebiznesie, a także te mniej udane lub wręcz zakończone całkowitą porażką. Część tego bloku szkolenia planujemy przeznaczyć na analizę pomysłów lub już istniejących biznesów Uczestników szkolenia!

Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

  1. 9 kwietnia 2011 bierzesz udział w całodziennym szkoleniu z e-biznesu . Będzie to ponad 6 godzin wykładów, prezentacji online i dyskusji. I odpowiedzi na Twoje pytania!
  2. Otrzymasz ponad 80-minutową prezentację audio-video omawiającą największe błędy popełniane przy prowadzeniu handlu w Internecie.
  3. Otrzymasz obrobione nagranie z całego szkolenia na płycie DVD.
  4. Otrzymasz 50% rabatu na kolejne szkolenie zorganizowane przez firmę krzywy.pl.

100% gwarancji satysfakcji

100% satysfakcji gwarantowanePaweł Krzyworączka i Maciej Dutko są tak pewni wartościowości swojego szkolenia, że dają Ci 100% gwarancji satysfakcji. Co to znaczy? Oznacza to, że jeżeli w ciągu 30 dni od odbycie szkolenia zdecydujesz, że niewiele Ci ono dało, wówczas otrzymasz zwrot pieniędzy, które przeznaczyłeś na szkolenie. Nieźle, prawda?

Komentarze:

  • Pingback: Jak znaleźć pomysł na dochodowy e-biznes, zbudować strategię i wygrać z konkurencją? | Najlepsze Programy Partnerskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kategorie

Najnowsze komentarze

Archiwum

Jestem managerem

Program partnerski FunHub.pl

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam